Blogi Wirtualnych Asystentek

Cześć! Praca, jako Wirtualna Asystentka staje się coraz bardziej popularna. W tym wpisie możesz zajrzeć do innych dziewczyn (i agencji) – od bardziej po mniej doświadczone – które świadczą takie usługi i prowadzą blogi. Zawarta w nich jest spora dawka wiedzy i inspiracji 🙂

Ela Wolińska

„Od 2010 roku współpracuję z przedsiębiorcami, przejmując część ich obowiązków związanych z prowadzeniem firmy. Doświadczenie zdobyte jako wirtualna asystentka pozwala mi na wsparciu moich Klientów w bardzo szerokim zakresie działań. Od ponad 3 lat jestem mentorką wirtualnych asystentek. Pomagam im wejść do zawodu, określić swoją specjalizację. Motywuję i wspieram w chwilach zwątpienia. Dzięki kursom oraz indywidualnym spotkaniom mentorskim wypuściłam spod swoich skrzydeł wiele uzdolnionych dziewczyn, które obecnie realizują się jako Wirtualne Asystentki.”

Właścicielka Akademia Zdalna ⬇

Akademia Zdalna

„Jedyne takie miejsce, gdzie pod okiem doświadczonej mentorki (ponad 3 lata regularnego prowadzenia kursów dla wirtualnych asystentek) zdobędziesz kompetencje pozwalające Ci rozwinąć swój biznes w branży wirtualnej asysty!”

Karolina Brzuchalska | prettywelldone.pl

„Wirtualny Project Manager, Wirtualny Office Manager, Właścicielka Agencji Wirtualnego Wsparcia Pretty Well Done i Mentorka Kobiet Przedsiębiorczych. Z wykształcenia filolog i specjalista ds. public relations. Z zamiłowania marketingowiec i social media ninja. Fotograf i copywriter.”

Ela Nieradko | nieradko.pl

„Od 2010 roku jestem wirtualną asystentką – wirtualnym office managerem. A od 2015 pomogłam w wypłynięciu na szerokie wody wirtualnej asysty wielu czynnie działającym – już nie tylko – wirtualnym asystentkom.”

Ela Zielińska | asystentkalevelmaster.pl

„Nie jestem specjalistką ds. marketingu, nie mam obszernej wiedzy z księgowości, nie jestem mistrzem sprzedaży, copywriterem czy grafikiem. Zgromadziłam natomiast wokół siebie zespół specjalistów, którzy pomagają mi rozwiązywać problemy klientów.”

Właścicielka VAssistance ⬇

VAssistance

„Jako Wirtualne Asystentki będziemy zdalnym wsparciem w Twojej pracy, odciążając Cię od monotonnych, często powtarzalnych czynności, które z powodzeniem możesz oddelegować, aby móc skupić się na sprawnym zarządzaniu swoją firmą. Ty – rób to, co sprawia Ci najwięcej satysfakcji w prowadzeniu własnego biznesu, my zajmiemy się resztą.”

Kasia Borkow

„Z wykształcenia jestem inż. metalurgii. Od 2017 roku pracuję zdalnie. Zaczynałam od pracy jako wirtualna asystentka, obecnie specjalizuję się w optymalizacji pracy zdalnej. Na blogu znajdziesz informacje o pracy zdalnej i o tym jak budować swój biznes. Jest również sekcja poświęcona wirtualnym asystentkom.”

Pola Sobczyk

„Jestem Pola – prekursorka branży Wirtualnych Asystentek w Polsce, założycielka firmy BrandAssist Academy, prowadząca szkolenia z zakresu komunikacji, sprzedaży oraz budowy zespołu. Promuję rozwój osobisty i oswajam chrześcijańską mentalność w biznesie.”

Właścicielka Brand Assist Academy ⬇

Brand Assist Academy

„Chcesz pracować zdalnie jako freelancer? Pójść nową ścieżką rozwoju zawodowego? Chcesz zmienić pracę ze stacjonarnej na zdalną? A może chcesz zostać Wirtualną Asystentką? BrandAssist Academy to właściwe miejsce dla takich osób jak Ty! Znajdziesz tu potrzebne kursy, warsztaty i konsultacje.”

Lucyna Malik | pasjawpracy.pl

„Kiedy po 2 latach mój biznes zaczął się rozwijać poprosiłam o pomoc kolejną, a potem kolejną wirtualną asystentkę i tak z jednoosobowej stałyśmy się agencją WA. I tak powstało moje kolejne “dziecko” marka “Pasja w Biznesie” gdzie buduję dla moich klientów strategie marketingowe, strategie komunikacji, produktu czy marki osobistej. Zapraszam Cię na moją stronę pasjawpracy.pl gdzie w zakładce “blog” znajdziesz artykuły na temat wirtualnej asysty, współpracy czy  delegowania zadań.”

Ewa Michalska | asystentka.pro

„Twoim priorytetem w prowadzeniu firmy jest realizacja wyznaczonych celów? Czujesz jednak, że większość czasu poświęcasz na rzeczy nie mające nic z nimi wspólnego? W takim razie wirtualna asystentka to rozwiązanie stworzone z myślą o Tobie!”

Ada Kinowska

„Chciałabym pokazać, że prowadzenie firmy wcale nie musi być super kosztowe, ani trudne i skomplikowane. Nawet osoby, które uważają się za „nietechniczne” mogą z sukcesem działać online. Właśnie dlatego zostałam Wirtualną Asystentką. Dzięki temu mogę pomagać firmom w spełnianiu ich celów i projektów.”

Justyna Ostropolska | topasystentka.pl

„Nazywam się Justyna Ostropolska. Z wykształcenia jestem finansistką i bankowcem. Wirtualną asystentką zostałam z miłości do nowych technologii i mediów społecznościowych. Swoją wiedzę na temat marketingu poszerzam poznając marketing internetowy.”

Joanna Falińska

„Przygotowuję i planuję Twoje treści w Social Mediach. Wspieram w tworzeniu podcastów, transkrypcji i materiałów promujących Twoją markę. Zapewniam także wsparcie językowe dla Twojego biznesu z języka angielskiego!”

Małgosia Łapiuk

„Sprawiam, że prowadzenie Twojego biznesu staje się łatwiejsze. Jestem prawą ręką biznesów on-line. Wspieram przedsiębiorcze kobiety w działaniach marketingowych, by mogły skuteczniej docierać do swoich klientów.”

Iga Pietruczuk | igapomga.pl

„Decyzję o zostaniu Wirtualna Asystentką podjęłam w czasie pandemii, kiedy hotele zostały zamknięte. Bazując na zdobytym doświadczeniu i umiejętnościach, jakie posiadam, stwierdziłam, że czas się przebranżowić.”

Natalia Kawiak | asystentkaprzyszlosci.com

„W branży online działam od kilku lat. Na początku specjalizowałam się wyłącznie w researchu. Od ponad dwóch lat działam w szerszym zakresie jako Wirtualna Asystentka. Czym się zajmuję? Odciążam klientów z zadań, których nie lubią lub nie chcą wykonywać. Dzięki współpracy ze mną znajdują spokój ducha i czas na realizację własnych (przyjemniejszych) celów. W działach administracyjno – biurowych oraz stricte związanych z kontaktem z klientem działam od prawie 8 lat. We współpracy online cenię możliwość rozwoju i konieczność ciągłego poszerzania wiedzy. Klienci cenią mnie za dokładność, szczerość i szybkość działania.”

Karolina Kowalska | asystentwsparciabiznesu.pl

„Jestem Karolina, wirtualna asystentka. Lubię siebie nazywać
Twoja Strażniczka Czasu. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak cenny jest nasz czas i jak często go nam brakuje, w szczególności w momencie prowadzenia własnej działalności. Dlatego też pozwól sobie pomóc i odzyskaj czas dla siebie. Jako wirtualne wsparcie Twojego biznesu pomogę uwolnić od nadmiaru obowiązków, przejmę część zadań abyś mógł/mogła skupić się na kluczowych kwestiach w firmie.”

Dorota Mroczek

„Cześć, jestem Dorota. Czyli wysoce zorganizowana, skuteczna w wielozadaniowości, pracująca szybko pod presją czasu Wirtualna Asystentka. W branży WA jestem od ponad roku. Pomogę Ci zarządzać obecnością w internecie, tworzyć skuteczne treści w Social Mediach oraz zajmę się kwestią ubezpieczeń w Twojej firmie. Posiadam szczególne doświadczenie w branży ubezpieczeniowej oraz fitness, o czym opowiem Ci niżej.”

Urszula Wrzosek

„Nazywam się Ula Wrzosek. Jestem inżynierem zootechniki, jednak wybierając drogę zawodową postawiłam na działalność związaną z administracją biurową i szeroko pojętym e-marketingiem.”

Edyta Rygielska

„Pracuję analitycznie. Trzymam się planu. Opieram się na faktach. Tak przynajmniej mówią mi wszystkie testy osobowości, jakie do tej pory wykonałam. Jestem zorientowana na cel i bardzo skuteczna. Długo zastanawiałam się, w jaki sposób mogę przedstawić siebie tak, abyś świadomie zdecydował czy chcesz ze mną pracować i czy przydam się w Twoim biznesie. Chcę dostarczyć Ci jak najwięcej konkretów. Nie jestem fanką szufladkowania ludzi, ale jest to sposób na obiektywną ocenę.

Alicja i Tomasz Pasternak | bizneswirtualnie.pl

„Moja praca w charakterze wirtualnej asystentki gwarantuje dużą samodzielność w działaniu, ale też wymaga nieustannej nauki i dotrzymywania kroku wciąż rozwijającym się technologiom. Lubię szukać nowych rozwiązań usprawniających pracę zawodową, ale i codziennie życie. Możesz mieć pewność, że Twoją firmę potraktuję jak własną, a zlecone obowiązki wykonam z najwyższą starannością. „

Irmina Hesse – Lojen | ihl.com.pl

„Mam na imię Irmina i pracuję jako Wirtualna Asystentka oraz Wirtualny Office Manager.”

Kasia Gach

„Nazywam się Kasia Gach i jestem wirtualną asystentką.
Po kilku latach pracy w biurze na etacie postanowiłam spełnić swoje marzenie o założeniu własnej firmy.”

Katarzyna Jurkowska

„Cześć, jestem Kasia i pracuję jako Wirtualna Asystentka i Copywriter w Szczecinie. Lubię pomagać w życiu zawodowym, dlatego mogę udzielić Ci wsparcia w prowadzeniu Twojej firmy.”

Ewelina Mikołajczyk

„Zajmuję się wspieraniem rozwojów małych firm, pomocą w prowadzeniu kanałów Social Media oraz porządkowaniem wiedzy w postaci notatek wizualnych.”

Karolina Dąbrowska

„Po tym krótkim wstępie już całkiem sporo się o mnie dowiedziałaś 🙂 jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek, uwielbiam zarządzać projektami, więc robię to już od kilkunastu lat, prowadzę własną firmę i w tym wszystkim walczę o balansowanie między pracą a życiem prywatnym i znajdywanie czasu tylko dla siebie.”

Agnieszka Szpunar

„Nazywam się Agnieszka Szpunar i jestem wirtualną asystentką. Pomagam firmom zaistnieć w sieci oraz przyciągnąć większą ilość klientów.”

Patrycja Kubacz

„Mam na imię Patrycja i jako Wirtualna Asystentka pracuję od 2019 roku a od 2020 roku jestem również certyfikowaną Wedding Plannerką, dlatego w mojej ofercie znajdziesz również usługi organizacji eventów. Na co dzień wspieram moich klientów w działaniach administracyjnych, social media oraz w tłumaczeniach pl-ang, ponieważ to właśnie język angielski jest moim głównym obszarem działań. Dlatego jeśli Twoja firma ma kontrahentów zagranicznych lub działania w Twojej firmie wymagają komunikacji po angielsku to właśnie z takimi klientami jak Ty, jeszcze chętniej podejmuję współpracę.”

Monika Fabiańska | nowoczesna-asystentka.pl

„Mam na imię Monika i jestem Wirtualną Asystentką. Pomagam kobietom rozwijać biznesy online. Zajmuję się ich stronami www, wysyłam newslettery, tworzę grafiki do mediów społecznościowych.”

Adriana Strączkowska | virtualassist.pl

„Na blogu pokazuję, czego możesz się spodziewać współpracując ze mną. Znajdziesz tu sporo wiedzy dotyczącej tworzenia skutecznej strony www, pracy wirtualnej asystentki i działania w biznesie online.”

Agnieszka Lukoszek | zdalnaprawareka.pl

„Nazywam się Agnieszka Lukoszek i jako Zdalna Prawa Ręka wspieram zaplecza techniczne biznesów on-line.”

Agnieszka Cieślik | wirtualnapodpora.pl

„Wspieram moich klientów poprzez działania w tle, które pomagają budować ich biznesy, które prowadzą w internecie, a im samym zyskać to, co najcenniejsze: czas. Zazwyczaj głównie poświęcany na bieżące tematy, których przy prowadzeniu własnej firmy nie brakuje. Dzięki mojej pracy pojawia się u nich przestrzeń na kreatywność i nowe ścieżki. To oznacza rozwój ich działalności on-line, któremu przyglądam się z dużą przyjemnością.”

Agnieszka Pojda | worqassist.com

„Jestem kreatywną Wirtualną Asystentką i pomagam małym biznesom, tworzyć duże treści. Działam głównie w obszarze Social Mediów, tworząc content (treść i grafiki) oraz wewnątrz biznesów, gdzie pomagam tworzyć e-booki, kursy on-line, newslettery i wiele innych.”

Janina Cyganek | misjanina.pl

„Wykształcona jako inżynier produkcji oraz handlowiec. Jestem również wykwalifikowaną kosmetyczką. Połączyłam te wszystkie dziedziny w jedną całość i pracuje zdalnie jako Wirtualna Asystentka.”

asystentkabiurowa.pl

„Oferuje model działania oparty na współpracy, która otwiera nowe drzwi, stwarza szanse, buduje przewagę konkurencyjną, napędza innowacje i umożliwia rozwój biznesu.”

Agnieszka Gawrońska | pomagierka.pl

„Pomagam twórcom internetowym i biznesom online tworzyć i rozwijać ich miejsca w sieci – od stawiania strony czy sklepu internetowego i opieki nad nimi, przez przygotowywanie grafik, po pisanie tekstów. Na blogu piszę nie tylko o tworzeniu stron i innych zagadnieniach technicznych, ale też o planowaniu i organizacji, o początkach w biznesie czy o self-care i higienie psychicznej pracy.”

wirtualnaasystentka.com

„Tworzymy zespół ekspertów, którzy kompleksowo zaopiekują się Twoją marką – zajmą się administracją, marketingiem czy grafiką.”

asystentkowo.pl

„Najwyższym celem, który nam przyświeca jest stworzenie centralnego portalu dla wirtualnych asystentek,  oraz przedsiębiorców. Miejsca, gdzie każdy może zabrać głos, a wszelkie animozje i odczucia wobec konkurencji są chowane do kieszeni.”

alebiuro.com.pl

„A jakby te zadania oddelegować zdalnemu asystentowi – zaufanej osobie, a zaoszczędzony czas poświęcić na faktyczny rozwój? Reasumując, właśnie dlatego to robimy  chcemy pokazać, że prowadzenie biznesu może być przyjemne, że można znaleźć czas na wszystko i pogodzić życie prywatne z pracą.”

va-vom.com

„Nazywam się Anna Kawecka-Buniewicz i jestem właścicielką Agencji Wirtualnych Asystentek VA-VOM oraz instruktorką początkujących wirtualnych asystentek. Na początku działałam sama, jako wirtualna asystentka, następnie, gdy moce przerobowe się skończyły, musiałam coś wymyślić i tak zaczęłam budować zespół, który teraz jest silną ekipą kompleksowo obsługujących wszelkiego rodzaju biznesy specjalistek.”

szkolawirtualnychasystentek.pl

„Pracuję jako Wirtualna Asystentka od 2017 roku. Przez ten czas miałam kontakt z wieloma branżami i biznesami online na różnych poziomach. Każdy z nich się rozwijał i rozwija do tej pory, a ja przyczyniłam się do tego. Pomysł na stworzenie agencji Wirtualnych Asystentek towarzyszył mi niemal od początku tej drogi. Wiedziałam, że chce osiągnąć wysoki poziom swojej pracy, a następnie otworzyć agencję i szkolić kolejne Wirtualne Asystentki. „

Jeśli znasz inne blogi Wirtualnych Asystentek lub sama nią jesteś i nie ma Cię we wpisie, to napisz komentarz - chętnie uzupełnię listę 😉

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o